HİZMETLERİMİZ

Grafik tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. İlk amacı da, bir mesaj kaygısı taşımak veya bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Bu işlevi de yerine getirmek için metinlerin ve görsellerin bir araya getirilerek algılanabilecek ve göze hoş gelecek şekilde organize edilmesidir. Birçok çeşitli ortamda uygulama alanı vardır bunlar; baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari gibi ortamlarda grafik tasarım hayat bulur.

Aslında grafik tasarım her yerdedir. Yolda giderken tabelalarda, marketten aldığınız bir üründe, televizyonda, sinemada, ayakkabınızın kutusunda, markaların logolarında, en sevdiğiniz t-shirt’ün baskısında, film afişlerinde, albüm kapaklarında kısacası her yerde.

Grafik tasarım’ın kullanıldığı birçok sektör vardır. Sektörel bazlarda da değişim göstermekte kendine has üsluplar kazanmakta ve kendi içinde bir moda akımı yaratıp bu moda akımına göre hareket etmektedir. Doğadaki ve çevremizdeki her şeyden etkilenip hatta popüler kültürün etkilerini bile taşımaktadır.

Grafik tasarım kelimesinin ortaya çıkışı ve ilk kez kullanılışı 20. yüzyıla ve daha eskiye dayanır.

Varoluş konusu iletişim olduğu için hiç eskimez ve popülerliğini kaybetmez. İnsanlara bir mesaj vermenin veya ürün tanıtmanın en güzel ve en akılda kalıcı şeklidir.

Önceden metal levhalara açılan oyuklarla yapılan bu iş, teknolojinin gelişmesiyle kendini geliştirmiş daha kullanışlı, daha özgür ve daha yaygın hale gelmiştir. El çizimi iyi olan tasarımcılar bilgisayarın ve içindeki programların gelişimi ile bilgisayar çizimlerine geçmişler hatta çizim tabletleri ile olağan üstü işler ortaya çıkarmaktadırlar.

Grafik tasarım uzmanlarının görevi ellerindeki bu sonsuz materyalleri kullanarak bir amaç doğrultusunda insanlarla iletişime geçmektir. Ancak bu sonsuz hayal gücü içinde bazı kısıtlamalar vardır ve her zaman olacaktır. Çünkü işi yaptırmak isteyen kişi, tasarımcı değildir işe kendi yorumunu getirir ve tasarımcıyı kısıtlar. Ama ne sevindiricidir ki grafik tasarım uzmanının bir olaydaki problemler için tek bir çözüm yolu değil birçok çözüm yolu vardır.

Grafik tasarımcılar, kendini sürekli yenileyen bütün bu teknolojik yeniliklere ayak uyduran grafik tasarım mesleğini, iyi icra etmeleri için aynı bu meslek gibi kendilerini geliştirmeye açık olmaları ve teknolojik yenilikleri takip etmelidirler. Tasarımcının beslendiği yer kendi çevresi, internet sayesinde bütün dünyadır. Sürekli izlemeli gözlem yapmalı ve yorumlamalıdır. Bu tasarımların insanlar için yapıldığını göz önünde bulundurursak insan psikolojisini, algıları, duyarlılıkları ve popüler kültürü öğrenmeli ve iyi analiz etmelidirler.

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımında son derece önemli bir yere sahiptir. Logo, kurumların tanıtımında resim ve sembollerin kullanıldığı, firmanızın diğerlerinden ayrışmasını sağlayan en önemli sembolüdür. Logo, şirketinizle ilgili tüm görsel çalışmalara kılavuzluk eden en önemli başlangıç noktasıdır.

Logo tasarım işlemleri başlatılmadan önce, firmaların hedefleri, ilişkili kategorileri, geçmişi ve firmaya özgü uyumlu renkler grafiksel ve mantıksal tüm yönleriyle düşünülmekte ve kurumsal kimlik çalışmaları itinayla hazırlanmaktadır. Firmanızı her alanda temsil edecek Logo Tasarımı çalışması vektörel olarak hazırlanmakta ve tüm mecralarda ve basım işlerinde kullanmanıza uygun olarak tasarlanmaktadır.

Logo özellikleri;

 • Sade, anlaşılır ve hatırlanabilir olmalıdır.
 • Ayrıntıları kaybolmamalıdır.
 • Özgün olmalı ve başka kurumları çağrıştırmamalıdır.
 • Firmanın bütün özelliklerini yansıtmalıdır.
 • Akılda kalıcı olmalıdır.
 • Kültürel özellikleri yansıtacak renkler ve anlamlar kullanılmalıdır.
 • Markanın özellikleri göz önünde olmalıdır.

Web Tasarım
Kullanıcı Dostu, Kolay Kullanım Özellikleri

Kolay kullanım özellikleri ve yeni teknolojileri ile sitenizin yönetimini hem daha hızlı, hem de daha kolay kullanın! Boşa zaman harcamayın!

Akıllı İçerik Yönetim Sistemlerimiz ile web sayfalarınızın güncellemelerine ayıracağınız zamandan da tasarruf sağlarsınız. Şirketlere Web Site Zorunluluğu

Yeni Türk Ticaret Kanunu’na göre 1 milyon civarındaki şirket 2014 yılı sonuna kadar web sitesini kurmak zorunda.

Şirketler internet sitelerinde; şirket ilanları, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalar, finansal tablolar, raporlar, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarına ilişkin bilgiler yayınlamak zorunda.

Arama Motorları Optimizasyonları
Web Siteleri için arama motoru optimizasyonu önemli bir konudur. Reklam çalışmalarınızın dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Arama Motorlarında bulunamayan veya kötü gözüken siteler firmanıza ve kimliğinize zarar verir.

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?
Web Sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur. Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal bir zorunluluktur.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde firmalar kurumsal kimlik tasarımına özen göstermeli hatta bunun için alanlarında uzman profesyonellerle çalışmalıdırlar. Çünkü kurumsal kimlik bir nevi kurumun imzası görevini görecektir ve bir kez kullanılmaya başlandıktan ve insanlar oluşturulan bu kurumsal kimlik ile firmaları kafalarında bağdaştırdıktan sonra, firmalar için tekrar bir kurumsal kimlik oluşturmak çok zor ve zahmetli bir süreç olacaktır.

Peki, Bu ‘Kurumsal Kimlik’ Kavramı Neleri Kapsar?

Kurumsal kimliğin birçok ögesi vardır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse eğer; firmanın ürettiği ürünler ve bu ürünlerin ambalajları, bina, ofis ya da şantiye alanları gibi firmaların içinde yer aldıkları çevre, firmalara ait tabelalar ve diğer çeşitli yönlendirme araçları, firmalar tarafından düzenlenen sergiler, fuayeler, fuarlar, firmaların kurum içinde ve dışında kullandıkları antetli kağıtlarzarflardosyalar, firma elemanlarına ait kartvizitler, bunların yanı sıra firma adına kesilmiş faturalar ve irsaliyelerle tahsilat mektupları, firmaların verdiği sertifikalar, firmalar tarafından çıkarılan kurumsal yayınlar ve raporlar, firmalara ait kataloglar, reklamlar veya broşürler, ayrıca firmaların eğer var ise bayrakları ya da ajanda, takvimbloknot gibi promosyon ürünleri firmanın kurumsal kimliğini oluşturan bazı ögeleridir.

Tabii ki bunun yanında, firmaların web siteleri ya da farklı dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmalarının içinde yer alır.

Kurumsal kimlik kavramı görüldüğü üzere, bir firmanın tüm alanlardaki imajıyla ilgilenir. Bu yüzdendir ki firmanın aslında en önemli reklam aracıdır ve oluşturulmasında uzmanlarla çalışılmalı, hiçbir detay atlanmamalıdır çünkü kurumsal kimlik oluşturulurken vazgeçilmez, olmazsa olmaz olan temel ana kural, kuruma ait hiçbir detayın ya da verinin atlanmamasıdır.

3D mimari görselleştirme nedir?
3D mimari görselleştirme, yapı veya ürünün daha proje aşamasında iken bitmiş halini görmeye, her açıdan detaylı olarak incelemeye, renk ve malzeme seçimi yaparak en iyi sonucu elde etmeye olanak tanır.

Uygulama sırasında yapılan deneme yanılmalar, 3D tasarım aşamasında yapılarak ekstra ücretlerden kurtulmuş olunur. Ayrıca 3D mimari görselleştirme ile ürün, daha geniş kitlelere ulaşır ve ürünün pazarlaması kolaylaşır. Biz, siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede sunum yapmak için buradayız.

Nerelerde Kullanılır?
Tek Blok Konut Cephe Modelleme
Salon
Mutfak
Yatak Odası
Oturma Odası ve Çocuk Odası
Banyo
Komple Daire İçi (Kat Planı)
Peyjaz Modelleme
İş Yeri, Dükkan, Showroom
Cephe Modelleme ( Giydirme)
Obje Modelleme
Mimari Villa Cephe Modelleme

Matbaa Hizmetleri

Ürünlerinizin tanıtım ve pazarlamasında tüm Matbaa işlerinizin tasarım ve uygulamasını yaparak, fotoğraf çekimleri, renk ayrımı, grafikten baskılı hale dönüşünceye kadar kullanılan tüm basılı dökümanları hazırlayarak siz müşterilerimizin kullanıma, üstün kalite baskısı ile sunuyoruz.

Basılı evraklarınızın;

 • Kurum kimliğinize uygun tasarımda süratle hızlanması,
 • Şirketinize uygun teknik özellik ve ayrıntılara bağlı kalınarak üretilmesi,
 • Özenle seçilmiş kağıt ve malzemenin kullanılarak üretilmesi,
 • Ve zamanında teslim edilmesi için kurulabicegimiz sağlam ve doğru
  iletişimler ile daha iyiyi, daha güzeli yakalamak Firmamızın başarısı olacaktır.

Matbaa hizmetlerimiz arasında;
Afiş, Broşür, Takvim, Davetiye, Kartvizit, Dosya, Etiket, Antetli kağıt, Diplomat zarf, Torba zarf, Bloknot, Tahsilat makbuzu, Katalog, Dergi, Kitap vs. gibi ürünlerin hazırlanması, baskısı yanı sıra
Maliye Bakanlığı anlaşmalı resmi evrak olarak;
Fatura, Yolcu taşıma bileti, Yolcu listesi, Perakende satış fişi, Adisyon tipi perakende satış fişi, Adisyon, Günlük liste, Servk irsaliyesi, İrsaliyeli fatura, Gider pusulası, Serbest meslek makbuzu, Reçete, Taşıma irsaliyesi, Müstahsil makbuzu, Tediye makbuzu tasarımları, baskıları yapmaktayız.

Tabela ve Dijital Baskı

Alüminyum Kutu Harf,
Araç Giydirme,
Cephe Giydirme,
Dijital Baskı Folyo,
İnşaat Tabelası,
Işıklı Tabela,
Işıksız Tabela,
Led Tabela,
Neon Tabela,
Paslanmaz Krom Tabela,
Plexi Kutu Harf,
Totem,
Tabela,
Yönlendirme Tabela

Tabela yaptırmanın avantajları-Tabelaların Faydaları; Tabelalar ve tabela bilgi vermek, markanızı öne çıkarmak yönlendirmek, tanıtım için genellikle dış ve iç mekanlarda belirli şekillerde yapılan platformlardır.

Tabelaların kullanımı amaçları doğrultusunda yapılması çok önemlidir. Tabelalar isteğe cevap verebilmelidir.. Yere ve markaya göre en uygun tabela yapılması halinde işletmenizi öne geçirebilmektedir. Tabelalar ciddi bir sektör olup rekabet ortamı yaratabilmektedir.

Hemen hemen tüm işletmelerde çeşitli tabelalar vardır ve bu durum müşterileri çekme adına bir yarış gibi gözükebilmektedir. Bu sebeple birçok işletmeler en iyi tabelayı en kaliteli tabelayı tereddüt etmeden yaptırmayı hedefler.

TOP
WhatsApp WhatsApp İle Anında Bilgi Alın